Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
v
Suplování: Úterý 30.6.2020
Nepřítomné třídy0123456789
1BMVYSVYSVYSVYSVYSVYS
1INVYSVYSVYSVYSVYSVYS
1TEZVYSVYSVYSVYSVYSVYSVYS
1TRVYSVYSVYSVYSVYSVYS
2MTZVYSVYSVYSVYSVYSVYSVYS
2TEZVYSVYSVYSVYSVYSVYS
2TRIVYSVYSVYSVYSVYSVYSVYS
3BTRKONzKONzKONzKONzKONzKONzKONz
3ITZKONzKONzKONzKONzKONzKONzKONz
Změny v rozvrzích učitelů:
Bareš Martin1. hododpadáODV2TEZ (ZE)
2. hododpadáODV2TEZ (ZE)
3. hododpadáODV2TEZ (ZE)
4. hododpadáODV2TEZ (ZE)
5. hododpadáODV2TEZ (ZE)
6. hododpadáODV2TEZ (ZE)
Bobáň Jan1. hododpadáODV2MTZ (ZP)
2. hododpadáODV2MTZ (ZP)
3. hododpadáODV2MTZ (ZP)
4. hododpadáODV2MTZ (ZP)
5. hododpadáODV2MTZ (ZP)
6. hododpadáODV2MTZ (ZP)
7. hododpadáODV2MTZ (ZP)
Gajdošová Ivana1. hododpadáMAT2TRI
2. hododpadáFYZ1TEZ
Grospič Jiří1. hododpadáIVK3ITZ (IN)
2. hododpadáIVK2TRI (IN)
3. hododpadáPLN3ITZ (IN)
5. hododpadáPLN2TRI (IN)
Halbich Roman1. hododpadáODV2TEZ (TE)
2. hododpadáODV2TEZ (TE)
3. hododpadáODV2TEZ (TE)
4. hododpadáODV2TEZ (TE)
5. hododpadáODV2TEZ (TE)
6. hododpadáODV2TEZ (TE)
Holišová Lada2. hododpadáCJL1BM
4. hododpadáCJL1TEZ
Hrtánek Ludvík1. hododpadáODV1IN+
2. hododpadáODV1IN+
3. hododpadáODV1IN+
4. hododpadáODV1IN+
5. hododpadáODV1IN+
6. hododpadáODV1IN+
Jonák František3. hododpadáVTP2TRI (IN)
4. hododpadáVTP3ITZ (IN)
6. hododpadáTEK2TRI (IN)
7. hododpadáTEK2TRI (IN)
Kottová Barbora1. hododpadáMAT1TEZ
2. hododpadáMAT3ITZ
5. hododpadáICT2TRI (TR)
6. hododpadáODK1TEZ (ZE)
7. hododpadáODK1TEZ (ZE)
Novák Miloš Václav3. hododpadáTEC1BM
4. hododpadáSAZ2TRI (TR)
5. hododpadáTEC1BM
6. hododpadáSAZ1TEZ (TE)
Pavel Miroslav1. hododpadáODV1TR+
2. hododpadáODV1TR+
3. hododpadáODV1TR+
4. hododpadáODV1TR+
5. hododpadáODV1TR+
6. hododpadáODV1TR+
Polcar František1. hododpadáODV1IN+
2. hododpadáODV1IN+
3. hododpadáODV1IN+
4. hododpadáODV1IN+
5. hododpadáODV1IN+
6. hododpadáODV1IN+
Procházka Petr1. hododpadáTEC3ITZ (TR)
3. hododpadáTEC2TRI (TR)
4. hododpadáODK3ITZ (TR)
6. hododpadáODK2TRI (TR)
7. hododpadáODK2TRI (TR)
Provazníková Věra1. hododpadáMTR3ITZ (ZE)
4. hododpadáTEC3ITZ (ZE)
5. hododpadáPBU3ITZ (ZE)
Raus Libor1. hododpadáODV3BTR
2. hododpadáODV3BTR
3. hododpadáODV3BTR
4. hododpadáODV3BTR
5. hododpadáODV3BTR
6. hododpadáODV3BTR
7. hododpadáODV3BTR
Stejný Čeněk1. hododpadáODV2MTZ (BM)
2. hododpadáODV2MTZ (BM)
3. hododpadáODV2MTZ (BM)
4. hododpadáODV2MTZ (BM)
5. hododpadáODV2MTZ (BM)
6. hododpadáODV2MTZ (BM)
7. hododpadáODV2MTZ (BM)
Sušický Luděk3. hododpadáMTR3ITZ (TR)
4. hododpadáICT1BM
6. hododpadáMTR1BM
7. hododpadáMTR1TEZ (TE)
Štrobl Ladislav1. hododpadáODV2MTZ (TPr)
2. hododpadáODV2MTZ (TPr)
3. hododpadáODV2MTZ (TPr)
4. hododpadáODV2MTZ (TPr)
5. hododpadáODV2MTZ (TPr)
6. hododpadáODV2MTZ (TPr)
7. hododpadáODV2MTZ (TPr)
Šupitová Monika2. hododpadáANJ2TRI (TR)
3. hododpadáANJ1TEZ
4. hododpadáANJ2TRI (IN)
5. hododpadáANJ3ITZ (Sku2)
Tománek Jan1. hododpadáODV1TR+
2. hododpadáODV1TR+
3. hododpadáODV1TR+
4. hododpadáODV1TR+
5. hododpadáODV1TR+
6. hododpadáODV1TR+
Václavíková Stanislava1. hododpadáOBN1BM
3. hododpadáTEV3ITZ (Sku1)
5. hododpadáTEV1TEZ
Změny v rozvrzích tříd:
1BM1.-6. hod Vydávání vysvědčení
1IN1.-6. hod Vydávání vysvědčení
1TEZ1.-7. hod Vydávání vysvědčení
1TR1.-6. hod Vydávání vysvědčení
2MTZ1.-7. hod Vydávání vysvědčení
2TEZ1.-6. hod Vydávání vysvědčení
2TRI1.-7. hod Vydávání vysvědčení
3BTR1.-7. hod Studium ukončeno po ZZ
3ITZ1.-7. hod Studium ukončeno po ZZ